schieleplast technika zgrzewania

Szukaj

Idź do treści

DataWork GIS

Pliki do pobrania

Dalsze przetwarzania danych zgrzewania, danych Geo, planowania sieci rurociągów

„Bezpieczeństwo w technice łączenia tworzyw sztucznych” to nasza maksyma także w zakresie protokołowania i procesu śledzenia! Protokoły zgrzewania są wydawane z systemu zgrzewania Hürner do programu komputerowego DataWork GIS. Teraz dostępne jest wygodne narzędzie do archiwizowania, sortowania lub konwertowania do wszystkich powszechnych formatów baz danych zgrzewania, oczywiście zgodnie z rozszerzonym protokołowaniem według normy ISO TC 138 SC 4.

W celu uzyskania jeszcze większej efektywności, np. podczas planowania konserwacji dużych sieci rurociągów, możliwe jest przyporządkowanie dokładnych współrzędnych do każdego zgrzewania.

DataWork to działająca pod systemem Windows 95/98/2000/NT/XP baza danych do odczytywania i przetwarzania protokołów zgrzewania ze zgrzewarek HNSC 400/400 L, serii HST300 Pricon i Print, jednostek protokołujących SPG 2000 oraz zgrzewarek doczołowych serii CNC ECO.

Najważniejsze cechy DataWork GIS:

* Wczytywanie protokołów z wszystkich protokołujących systemów zgrzewania firmy Hürner i zestawianie danych zgrzewania z różnorodnych źródeł
* W pełni zintegrowany sposób działania z HST300 Pricon+ i narzędziem do transferu danych DataTrans
* Rozbudowa funkcje sortowania według danych protokołu, danych zgrzewania, danych fittingów i wartości pomiarowych zgrzewania (wraz z sortowaniem podziałowym)
* Zapisywanie i konwertowanie do różnych aplikacji Windows (Excel, Word)
* Komunikaty o błędach z widokiem szczegółowym z informacjami dotyczącymi śledzenia i wartościami prądu zgrzewania
* Zaznaczanie i drukowanie protokołów z podglądem stron
* Wielojęzyczny interfejs użytkownika
* Transmisja danych protokołów przez e-mail
* Przejmowanie danych Geo dotyczących każdego zgrzewania i bezbłędne przyporządkowywanie do prawidłowego protokołu zgrzewania
* Zwiększone bezpieczeństwo eksploatacji przez automatyczną kontrolę konserwacyjną dla urządzeń, z których pochodzą protokoły
* Funkcje online, np. bezpośrednia możliwość zgłaszania urządzenia do konserwacji w fabrycePobierz wersje 2.56 Demo (wielkośc pliku 71MB)


Powrót do treści | Wróć do menu głównego