schieleplast technika zgrzewania

Szukaj

Idź do treści

Produkty
Schiele Plast - jest kompetentnym partnerem w dziedzinie łączenia rur z tworzyw sztucznych metodą zgrzewania doczołowego i elektrooporowego. Czy rur o małej lub dużej średnicy zgrzewane doczołowo lub elektrooporowo, narzędzi i akcesoriów do przygotowania rur

HÜRNER Schweisstechnik - Twój kompetentny partner we wszystkich dziedzinach technologii łączenia materiałów polimerowych. Czy rur o dużej lub małej średnicy, elektrooporowe lub zgrzewania doczołowego kontaktu, rejestrowanie urządzenia wyposażenia, narzędzi i akcesoriów do przygotowania rury, banków danych i oprogramowania do danych księgowych przedstawionych przez spawanie i rurociągów - Hürner zawsze trzyma się z czasu i często przewidzieć swoich pragnień.

W zakresie kontroli spalin powietrza w komórkach o niebezpiecznych produktach i stosowania tworzyw konstrukcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu, można liczyć na nas.
HÜRNER Schweisstechnik jest kompetentnym partnerem dla wszelkich aspektów związanych z tworzyw sztucznych rur łączących. Czy małe lub duże rozmiary rur, spawania czy wyposażenia elektrooporowe, z maszyną spawania doczołowo lub modernizacji istniejącego systemu z jednostką generowania raportów, czy narzędzia i akcesoria do przygotowywania rur, czy bazy danych i funkcjonalne oprogramowanie do zarządzania i spawanie rurociągów system danych - HÜRNER jest zawsze w czołówce rozwoju technologicznego i krok przed Państwa oczekiwania.
I można na nas liczyć, jeśli chodzi o kontroli spalin powietrza szafy do przechowywania substancji niebezpiecznych i konstrukcyjnych tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego