Świadczymy usługi zgrzewania rur elektrooporowo i doczołowo w zakresie średnic do 1200mm. Zgrzewanie wykonują nasi zgrzewacze. Zgrzewanie wykonywane jest na automatach lub półautomatach z możliwością wydruku całego procesu zgrzewania.

Nowoczesny system organizacji pracy daje Państwu gwarancje solidności, terminowości oraz najwyższej jakości usług dostarczanych przez naszą firmę. Jesteśmy partnerem godnym zaufania o czym świadczą referencje naszych klientów. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną z dużym doświadczeniem. Wiedza i doświadczenie są gwarancją rzetelnej realizacji podjętych przez firmę zleceń. Działamy na terenie całego kraju.

Wykonujemy profesjonalne usługi zgrzewania rur termoplastycznych PP,PE i PVDF przy pomocy zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych firmy HÜRNER SCHWEISSTECHNIK, które to już od dziesiątek lat przodują w tej dziedzinie na skalę światową. Świadczymy usługi zgrzewania rur elektrooporowo i doczołowo w zakresie średnic do 1600mm. Zgrzewanie wykonywane jest na automatach lub półautomatach z możliwością wydruku całego procesu zgrzewania.

Usługi świadczymy przy pomocy zgrzewarek doczołowych manualnych i półautomatycznych, oraz zgrzewarek w pełni zautomatyzowanych jak również wykonujemy usługi zgrzewania rur przy pomocy zgrzewarek CNC ECO z automatycznym zapisem całego procesu zgrzewania według norm ISO. Nasze zgrzewarki posiadają jednostki do szybkiego i precyzyjnego zapisywania i protokołowania danych dotyczących zgrzewania zgodnych z DVS i innymi krajowymi wytycznymi (WIS, INSTA itp.).

Zgrzewarkami doczołowymi możemy wykonywać zgrzewanie rur w miejscu pracy jak również w trudno dostępnych miejscach w terenie (rowy,wykopy). Zgrzewarkami doczołowymi można zgrzewać średnice rur już od 40mm do 1200/1600mm.

Maszyny CNC ECO i WELD CONTROL zrewolucjonizowały łączenie tworzyw sztucznych, uzyskując niepowtarzalną jakość połączeń w porównaniu do tradycyjnymi zgrzewarkami. Zgrzewanie rur PE PP i PVDF zgrzewarkami CNC ECO i ECO+ nigdy nie było tak dokładne.