Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/users/schieleplast2/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/users/schieleplast2/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Szkolenia – Schieleplast

Szkolenia i kursy – uprawnienia na zgrzewanie elektrooporowe i doczołowe

Chcesz zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie zgrzewania elektrooporowego? A może jest to wymagane w Twojej pracy? Pomożemy Ci zdobyć wszelkie niezbędne uprawienia na zgrzewacza rur PE UDT. Nasz kurs jest przeznaczony dla osób, które są zaznajomione z tematyką zgrzewania rur, a więc m.in. dla wszystkich przedstawicieli dozoru technicznego. Szkolenia na zgrzewacza pozwolą uzyskać odpowiednie kompetencje.

Zdobądź uprawnienia na zgrzewarki już dziś – kurs na zgrzewacza jest właśnie dla Ciebie!

Przedstawiamy Państwu szczegółową ofertę specjalistycznego kursu:

MONTAŻ RUROCIĄGÓW Z POLIETYLENU I POLIPROPYLENU oraz SZKOLENIA UDT W ZAKRESIE ZGRZEWANIA ELEKTROOPOROWEGO I DOCZOŁOWEGO RUR Z PE (zgodnie z PN-EN 13067, w zakresie uprawnień 3.4, 3.6 i 3.8).

Terminy szkoleń:
23 Lipiec – 24 Lipiec 2024r. UDT zgodnie z PN_EN 13067

Miejsce szkolenia: Słodków-Kolonia 56C (przed Turkiem).

Kurs zgrzewania polipropylenu i polietylenu przeznaczony jest dla dozoru technicznego oraz monterów lub zgrzewaczy rurociągów polietylenowych i polipropylenowych.

Szkolenie trwa 2 dni i obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne.

Wykłady i zajęcia praktyczne prowadzone są przez specjalistów z firmy SOLGAM Jasło.

Nadzór nad szkoleniami MONTAŻ RUROCIĄGÓW Z POLIETYLENU I POLIPROPYLENU prowadzi INIG Kraków.

Kurs na zgrzewacza kończy się uzyskaniem:

 • zaświadczenia Instytutu Nafty i GAZU w Krakowie dla zgrzewaczy lub nadzoru przy wykonywaniu połączeń z tworzyw sztucznych PE, PP, PVDF metodą zgrzewania doczołowego i elektrooporowego,
 • świadectwa kwalifikacji zgrzewacza lub nadzoru przy wykonywaniu sieci i instalacji wodociągowych z PP I PE – SOLGAM JASŁO.

WARUNKI PŁATNOŚCI:

 • Cena kursu wynosi:
  • dla zgrzewaczy: 1 300,00 zł netto,
  • dla dozoru: 1 400,00 zł netto,
  • weryfikacja uprawnień: 1000,00 zł netto.

Cena obejmuje:

 • uczestnictwo w szkoleniu,
 • konsultacje; materiały szkoleniowe,
 • zaświadczenie ukończenia szkolenia,
 • poczęstunek.

SZKOLENIA UDT W ZAKRESIE ZGRZEWANIA ELEKTROOPOROWEGO I DOCZOŁOWEGO RUR Z PE (zgodnie z PN-EN 13067, w zakresie uprawnień 3.4, 3.6 i 3.8).

Nadzór nad szkoleniami w zakresie zgrzewania elektrooporowego i doczołowego rur z PE (zgodnie z PN-EN 13067, w zakresie uprawnień 3.4, 3.6 i 3.8) prowadzi pracownik UDT.

WARUNKI PŁATNOŚCI:

 • Cena kursu wynosi: dla zgrzewaczy: 2 550,00 zł netto.
 • Cena obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu zgrzewania elektrooporowego, konsultacje, poczęstunek, materiały szkoleniowe, egzamin Urzędu Dozoru Technicznego i badanie jakości zgrzewów (egzamin UDT i konieczność badania zgrzewów wynikają z wymogów Polskiej Normy PN-EN 13067).
 • Organizator zapewnia materiały potrzebne do egzaminu praktycznego.
 • Do zgłoszenia proszę załączyć aktualne badania lekarskie.

W razie zainteresowania prosimy o przesłanie zgłoszenia faxem 63 280 20 83 lub o bezpośredni kontakt telefoniczny: 63 280 20 82

Oferta ważna jest do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Poniżej KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania.