Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/users/schieleplast2/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/users/schieleplast2/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Usługi Zgrzewania – Schieleplast

Zgrzewanie doczołowe, elektrooporowe rur

Świadczymy usługi zgrzewania rur PE elektrooporowo i doczołowo w zakresie średnic do 1200 mm. Proces zgrzewania rur odbywa się pod nadzorem wyspecjalizowanej w tym kierunku kadry, co przekłada się na jakość pracy. Zgrzewanie wykonywane jest na automatach lub półautomatach z możliwością wydruku całego procesu zgrzewania.

Nowoczesny system organizacji pracy daje Państwu gwarancje solidności, terminowości oraz najwyższej jakości usług zgrzewania rur PE dostarczanych przez naszą firmę. Jesteśmy partnerem godnym zaufania, o czym świadczą referencje naszych klientów. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną z dużym doświadczeniem. Wiedza z zakresu zgrzewania elektrooporowego to gwarancja rzetelnej realizacji podjętych przez firmę zleceń. Działamy na terenie całego kraju.

Wykonujemy profesjonalne usługi zgrzewania rur termoplastycznych PP, PE i PVDF przy pomocy zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych firmy HÜRNER SCHWEISSTECHNIK, które to już od dziesiątek lat przodują w tej dziedzinie na skalę światową. Świadczymy usługi zgrzewania rur elektrooporowo i doczołowo w zakresie średnic do 1600 mm. Zgrzewanie elektrooporowe wykonywane jest na automatach lub półautomatach z możliwością wydruku całego procesu zgrzewania.

Usługi zgrzewania doczołowego rur PE świadczymy przy pomocy zgrzewarek doczołowych manualnych i półautomatycznych oraz zgrzewarek w pełni zautomatyzowanych, jak również wykonujemy usługi zgrzewania rur przy pomocy zgrzewarek CNC ECO z automatycznym zapisem całego procesu zgrzewania według norm ISO. Nasze maszyny posiadają jednostki do szybkiego i precyzyjnego zapisywania, a także protokołowania danych dotyczących zgrzewania zgodnych z DVS i innymi krajowymi wytycznymi (WIS, INSTA itp.).

Zgrzewarkami doczołowymi możemy wykonywać zgrzewanie rur w miejscu pracy, jak również w trudno dostępnych lokalizacjach w terenie (rowy, wykopy). Za ich pomocą można zgrzewać średnice rur już od 40 mm do 1200/1600 mm.

Maszyny CNC ECO i WELD CONTROL zrewolucjonizowały łączenie tworzyw sztucznych, uzyskując niepowtarzalną jakość połączeń w porównaniu do tradycyjnymi zgrzewarkami. Zgrzewanie rur PE PP i PVDF zgrzewarkami CNC ECO i ECO+ jeszcze nigdy nie było tak dokładne.